• Hakkımızda
• Haberler
• İletişim
• Kariyer

Ana Sayfa

 

 

 


Hakkımızda

Süratli, Sürekli Kaliteli Hizmet...
 

İntergold Bilgisayar olarak 1991 yılından beri Adana’da hizmet vermekteyiz. Logo Yazılım’ın yetkili destek merkezi, yetkili eğitim merkezi, ve gold çözüm merkeziyiz. Ayrıca Microsoft, Compaq, Hp, IBM firmalarının da bayisidir.

Merkezi Reşatbeyde bulunan firmamız aynı zamanda bir üst katta Logo Eğitim Merkezi ile faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız 80 kişilik brifing salonu ve 20 kişilik özel eğitim laoratuarı ile müşteri ve bayilerine eğitim vermektedir.

Bünyemizde sertifikalı 5 adet veritabanı uzmanı, 7 adet Logo Sistem uzmanı ve 7 adet teknik destek uzmanı personelimiz vardır. Aynı zamanda MCSE, MCDBA, sertifikalı, endüstri mühendisi ve işletme mezunu tecrübeli personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Personel kalitesine azami önem veren firmamız; güncel eğitimlerle personel bilgi kalitesini üst seviyede tutmaktadır.

Firmamızda Logo Yazılım ürünleri dışında Microsoft yazılım ürünleri olan Windows2000, Windows XP, Windows 2003 Server, Word Excell, Power Point ve Access kursları da vermekteyiz. Bunların yanı sıra uygulama danışmanlığı yaptığımız müşterilerimiz de mevcuttur.

Adana, Mersin, Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş, Niğde, Mardin, Gaziantep, Nkara illerinde müşterilerimiz olup gemiş bir hizmet ağımız vardır.

İntergold ailesi olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle, inancımızla, azmimizle ve kalitemizle bölgemizde sektörümüzün en önde gelenleri arasına girmiş bulunmaktayız.