• Web Tasarım
• Web Hosting
• Kurumsal Kimlik Tasarımı
• Alan Adı Tescili
• İnteraktif Dijital Katalog
• Google Adwords
• Referanslar

Ana Sayfa
 


Bizi Seçtiler!

 
ÇOK YAKINDA
Beyaz Kağıt A.Ş. nin Web Site Projesine Başladık.
Beyaz kağıt Web Sitesi Projesi için Koordinasyon, Tasarım, HTML Kodlama ve Güncelleme Hizmetleri İntergold tarafından yürütülmektedir. Bu site için revizyon, tasarım, güncelleme, flash/gif banner, mailing çalışmalarını İntergold başlatmıştır.

Diğer Hazırlanacak Marka Projeleri :
GIZMO BEBE
GIZLADY
PEROS DETERJAN
HÜNER DETERJAN

Ziyaret Etmek için : http://www.beyazkagit.com.tr
 
   
Demirağlar Orman Ürünleri Ltd.Şti.
Demirağlar Web Sitesi Proje Koordinasyon, Tasarım, HTML Kodlama ve Güncelleme Hizmetleri İntergold tarafından yürütülmektedir. Bu site için revizyon, tasarım, güncelleme, flash/gif banner, mailing çalışmalarını İntergold gerçekleştirmektedir.Site ingilizce ve türkçe olmak üzere yayına hazırlanmıştır.

Ziyaret Etmek için : http://www.demiraglar.com.tr
 
   
Alıcı Şirketler Grubu  Petrol Şirketi
Alıcı Şirketler grubuna ait petrol istasyonu Web Sitesi Proje Koordinasyon, Tasarım, HTML Kodlama ve Güncelleme Hizmetleri İntergold tarafından yürütülmektedir. Bu site için revizyon, tasarım, güncelleme, flash/gif banner, mailing çalışmalarını İntergold gerçekleştirmektedir.

Ayrıca gruba ait Biodizel, Demir profil sitelerinin tasarım süreci devam etmektedir.

Ziyaret Etmek için : http://www.alici.com.tr

 

   
Karma İletişim Web Projesine başladık.
Karma iletişim grubuna ait petrol istasyonu Web Sitesi Proje Koordinasyon, Tasarım, HTML Kodlama ve Güncelleme Hizmetleri İntergold tarafından yürütülmektedir. Bu site için revizyon, tasarım, güncelleme, flash/gif banner, mailing çalışmalarını İntergold gerçekleştirmektedir.